Telewizja Republika już na multipleksie! Życzymy dobrego odbioru
Drodzy widzowie i sympatycy Telewizji Republika!
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Telewizja Republika jest już dostępna na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 w Warszawie na kanale 23 oraz we Wrocławiu na kanale 41.
W celu prawidłowego odbioru naszego programu za pomocą anteny Państwa telewizor lub dekoder musi odbierać sygnał w standardzie DVB-T2.
Zachęcamy do oglądania naszego kanału i życzymy dobrego odbioru,
Zarząd i Kierownictwo Redakcji Telewizji Republika
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie