Tatry: Było naprawdę NIEBEZPIECZNIE! Niedźwiedź gonił turystów
Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj w słowackich Tatrach Zachodnich. Turyści musieli uciekać przed niedźwiedziem.
Ratownicy Horskiej Zachrannej Sluzby poinformowali że wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymali zgłoszenie od turystów, którzy schodzili z Gołego Wierchu w masywie Barańca.
Poinformowali oni, że mieli bliskie spotkanie z niedźwiedziem i zmuszeni byli uciekać. Podczas ucieczki jeden z turystów doznał urazu kostki.
Przybyli na miejsce ratownicy opatrzyli poszkodowanego, a następnie zwieźli turystów do miejsca, w którym pozostawili oni samochód.
tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
Pejo o decyzji prezydenta: Koniec z zamiataniem Wołynia pod dywan
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę