Tatry: Było naprawdę NIEBEZPIECZNIE! Niedźwiedź gonił turystów
Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj w słowackich Tatrach Zachodnich. Turyści musieli uciekać przed niedźwiedziem.
Ratownicy Horskiej Zachrannej Sluzby poinformowali że wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymali zgłoszenie od turystów, którzy schodzili z Gołego Wierchu w masywie Barańca.
Poinformowali oni, że mieli bliskie spotkanie z niedźwiedziem i zmuszeni byli uciekać. Podczas ucieczki jeden z turystów doznał urazu kostki.
Przybyli na miejsce ratownicy opatrzyli poszkodowanego, a następnie zwieźli turystów do miejsca, w którym pozostawili oni samochód.
tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!
Upał osiągnie apogeum. IMGW ostrzega przed 42 st. C i gwałtowną zmianą pogody