Tatry: Było naprawdę NIEBEZPIECZNIE! Niedźwiedź gonił turystów
Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj w słowackich Tatrach Zachodnich. Turyści musieli uciekać przed niedźwiedziem.
Ratownicy Horskiej Zachrannej Sluzby poinformowali że wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymali zgłoszenie od turystów, którzy schodzili z Gołego Wierchu w masywie Barańca.
Poinformowali oni, że mieli bliskie spotkanie z niedźwiedziem i zmuszeni byli uciekać. Podczas ucieczki jeden z turystów doznał urazu kostki.
Przybyli na miejsce ratownicy opatrzyli poszkodowanego, a następnie zwieźli turystów do miejsca, w którym pozostawili oni samochód.
tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"
Rekordowe upały we Francji. Szpitale pod presją, w Paryżu doszło do tragedii
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki