Tatry: Było naprawdę NIEBEZPIECZNIE! Niedźwiedź gonił turystów
Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj w słowackich Tatrach Zachodnich. Turyści musieli uciekać przed niedźwiedziem.
Ratownicy Horskiej Zachrannej Sluzby poinformowali że wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymali zgłoszenie od turystów, którzy schodzili z Gołego Wierchu w masywie Barańca.
Poinformowali oni, że mieli bliskie spotkanie z niedźwiedziem i zmuszeni byli uciekać. Podczas ucieczki jeden z turystów doznał urazu kostki.
Przybyli na miejsce ratownicy opatrzyli poszkodowanego, a następnie zwieźli turystów do miejsca, w którym pozostawili oni samochód.
tatromaniak.pl
Komentarze
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?