TVP odmawia emisji spotu Prawa i Sprawiedliwości
Telewizja Polska odmówiła Prawu i Sprawiedliwości emisji spotu "Obywatele decydują" nakręconego przez tę partię w ramach kampanii referendalnej.
Jak czytamy w "Fakcie" Telewizja Publiczna odmówiła emisji spotu ze względu na brak związku z pytaniami referendalnymi.
"Biuro Prawne TVP zakwestionowało emisję spotu jako kampanię referendalną, ponieważ spot nie nawiązuje do żadnego z pytań referendalnych. Tę kampanię moglibyśmy wyemitować jedynie jako kampanię wyborczą" – brzmi cytowana przez PAP odpowiedź zespołu ds. współpracy z administracją publiczną TVP skierowana do PiS, którą przytacza tabloid.
fakt.pl
Komentarze
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"