TVN na zawodach w Zakopanem. Nie takiego przyjęcia się spodziewali [WIDEO]
W tym roku transmisja skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata odbywa się po raz pierwszy na antenie TVN. Reporter tej stacji nie spotkał się jednak z miłym przyjęciem kibiców w Zakopanem.
„Discovery posiada prawa do skoków od 2015 roku i dotychczas udzielała zgodnie z honorowym zapewnieniem sublicencji Telewizji Polskiej. Teraz, w akcie politycznej rozgrywki, łamie dane słowo i próbuje zdestruować społeczny fenomen, jakim jest wspólnotowe przeżywanie emocji związanych ze skokami narciarskimi u nadawcy publicznego” – zakomunikowała w październiku Telewizja Polska.
Podczas relacji na żywo z Zakopanego pracownik TVN 24 podszedł do kibiców.
„A teraz proszę zobaczyć jaka tu jest fantastyczna atmosfera. I z tą atmosferą państwa zostawię” – skomentował reporter.
Fani zimowego sportu nie odnieśli się do ekipy TVN ze szczególną sympatią. Gdy w obiektywie kamery znaleźli się kibice, jedna z kobiet pokazała nawet gest powszechnie uznawany za obraźliwy.
Znowu nie poszło @tvn24
— MirAS???????? (@MirAS44842301) January 16, 2022
???????????????? Leżę. Je**ć TVN ???? pic.twitter.com/zBrr3t0toY
Najnowsze
„Gryź dziewczyno bruk” - tak Tomasz Lis potraktował Annę Kalczyńską
SPRAWDŹ TO!
Prezydent zdecydował ws. trzech ustaw. „Nie ma we mnie zgody..."
HIT DNIA
Morawiecki rozjeżdża plan Tuska! „Nie 130, a 200 tysięcy”. Pokazał, jak ulżyć Polakom