TV Republika notuje kolejne fenomenalne wyniki oglądalności!
Różnica pomiędzy udziałem rynkowym TV Republika i TVN24spadła do zaledwie 0,33 proc. (średnio w ciągu doby niespełna 16 tys. Widzów)- poinformował na portalu X Jarosław Olechowski, szef wydawców stacji. Już trwale dominujemy w wieczornym prime-time! Konsekwentnie budujemy największą telewizję informacyjną w Polsce! Porównując rok do roku odnotowaliśmy blisko 3500% dynamiki wzrostu. Coraz więcej widzów #włączaprawdę!
Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!
Różnica pomiędzy udziałem rynkowym @RepublikaTV i @tvn24 spadła do zaledwie 0,33 proc. (średnio w ciągu doby niespełna 16 tys. Widzów). Już trwale dominujemy w wieczornym prime-time!
— Jarek Olechowski (@OlechowskiJarek) July 31, 2024
KONSEKWENTNIE BUDUJEMY NAJWIĘKSZĄ TELEWIZJĘ INFORMACYJNĄ W POLSCE
Włącz się w rewolucję na… pic.twitter.com/NmsoJKPkT7
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
PILNE: Prezydent podpisał postanowienie o użyciu oddziałów Wojska Polskiego do pomocy Policji w ramach operacji "Horyzont"
Atak na polskiego ambasadora w Petersburgu. "Kolejny element kampanii nienawiści i agresji wymierzonej w Polskę"
Najnowsze
Ziobro reaguje na atak: zaangażowani w polityczne prześladowania poniosą konsekwencje
Litwa: Lotnisko w Wilnie zamknięte z powodu balonów nadlatujących z Białorusi
Prezydent Karol Nawrocki oddał hołd Stefanowi Żeromskiemu w 100. rocznicę śmierci pisarza