Spadł balon z ludźmi na pokładzie! Pokazujemy ujęcia z drona!
Na naszej antenie pokazujemy w tej chwili balon, który spadł dziś rano w centrum Zielonej Góry. Na pokładzie miały znajdować się trzy osoby.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Komentarze
Najnowsze
Szpital Południowy - oczko w głowie prezydenta Warszawy
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom
Święczkowski przerywa milczenie ws. ataków władzy. Opublikował obszerne oświadczenie