TEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ!

Czwarta odsłona programu poświęconego Ziemi Świętej opisywanej tajemnicami różańca. Po zamknięciu tajemnic radosnych, Stefan Czerniecki jedzie nad Jezioro Galilejskie, gdzie to będzie szukał śladów po trzeciej tajemnicy światła.
Przy tej okazji odwiedzimy również maleńką osadę Betsaida, gdzie to mieszkał św. Piotr. A także wdrapiemy się na wielką górę Tabor, o której mówi kolejna z tajemnic światła: przemienienie Pana Jezusa w obecności trzech jego uczniów. We wszystkich tych miejskich podróżnik czyta odpowiedni fragment Biblii, a następnie zestawia jego treść z tym, co nam współczesne.
CO CIEKAWE - Lektorem w tym odcinku jest sam Jerzy Zelnik. POSŁUCHAJ!
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Belgia: spłonęła scena festiwalu Tomorrowland. Zagrać mieli m.in.: Eric Prydz, Armin van Buuren i David Guetta
Błaszczak o fatalnym zarządzaniu spółkami Skarbu Państwa przez rząd 13 grudnia: obecna władza drąży kieszenie Polaków [WIDEO]
Nowy trener reprezentacji spóźnił się na własny ślub, a jego syn występuje w telewizji. Co wiemy o Janie Urbanie?
Najnowsze

Nowy trener reprezentacji spóźnił się na własny ślub, a jego syn występuje w telewizji. Co wiemy o Janie Urbanie?

Jakubiak: mamy do czynienia z germanizowaniem polskiej świadomości, to coś paskudnego i ohydnego

Kidawa-Błońska nie chce w fotelu wicemarszałka Michała Kamińskiego

Taki sztab szkoleniowy powołał Jan Urban. Internauci komentują wybór nowego selekcjonera

Sikorski do biskupów: niech zrzucą sukienki i idą do PiS. Goście Republiki komentują

Belgia: spłonęła scena festiwalu Tomorrowland. Zagrać mieli m.in.: Eric Prydz, Armin van Buuren i David Guetta
