Szydło: Nikt w nas nie wierzył. Kandydatem na premiera będzie Jarosław Kaczyński

– Startowaliśmy z bardzo niskiego poziomu rozpoznawalności Dudy. Nikt nie wierzył, Komorowski kpił sobie z przeciwnika – oceniła wyniki wyborów prezydenckich szefowa sztabu Andrzeja Dudy Beata Szydło. Dodała, że kandydatem na premiera jesienią będzie Jarosław Kaczyński.
– Do końca nie dochodzi do mnie ten sukces, ale cieszę się. Jak startowaliśmy, to nikt nam nie dawał szans – mówiła w RMF FM Beata Szydło. – Andrzej jest szczęśliwy, ale też bardzo zmęczony. Widziałam wczoraj w nim radość połączoną z zaskoczeniem. Wszyscy byliśmy zaskoczeni – wyjaśniała szefowa sztabu wyborczego Dudy.
– Startowaliśmy z bardzo niskiego poziomu rozpoznawalności Dudy. Nikt nie wierzył, Komorowski kpił sobie z przeciwnika – stwierdziła Szydło. Dodała, że szef PiS Jarosław Kaczyński jest „bardzo wzruszony i szczęśliwy”.
Według Beaty Szydło „to geniusz polityczny Jarosława Kaczyńskiego spowodował, że dziś prezydentem jest Duda”.
Nie ma też wątpliwości, że zwycięstwo Dudy „otwiera drogę do zwycięstwa w wyborach jesiennych”. – Trzeba walczyć o pełną pulę. Szansa jest bardzo, bardzo duża – oceniła Beata Szydło.
– Przez 8 lat PO prowadziła agresywną walkę z nami. Dzisiaj poniosła za to karę. Kandydatem na premiera i premierem jesienią będzie Jarosław Kaczyński. Póki co jego doświadczenie się sprawdza – mówiła poseł Szydło.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Rośnie napięcie pomiędzy Waszyngtonem a Brukselą wokół regulacji cyfrowych. KE nakłada wysoką karę na Google
Papierosy przemycane dronem przez polsko-białoruską granicę. Straż Graniczna zabezpieczyła pokaźną kontrabandę
Najnowsze

Śliwka: Prezydent Nawrocki zbudował bardzo dobre relacje z prezydentem Trumpem

Rośnie napięcie pomiędzy Waszyngtonem a Brukselą wokół regulacji cyfrowych. KE nakłada wysoką karę na Google

Marcela Leszczak potwierdza rozstanie z Michałem Koterskim. „Smutne doświadczenie”
