Szwed: Działanie na WUM było nieetyczne
W dzisiejszym programie „Polska na dzień dobry” gościem Aleksandra Wierzejskiego był Stanisław Szwed, wiceminister rodziny i polityki społecznej. Rozmowa dotyczyła m.in. perspektyw stojących przed polskimi rodzinami, wpływie programu 500+ na sytuację najuboższych, a także szczepień przeciw koronawirusowi.
#PolskaNaDzieńDobry | @Stanislaw_Szwed: Udało się wyeliminować kwestię ubóstwa wśród dzieci, te wskaźniki zdecydowanie spadły, to zasługa przede wszystkim programu 500+. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 14, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | @Stanislaw_Szwed: Najważniejsze jest bezpieczeństwo obywateli, czym więcej osób się zaszczepi, tym szybciej pokonamy koronawirusa i otworzymy gospodarkę. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 14, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | @Stanislaw_Szwed: Działanie na #WUM było nieetyczne, szczególnie w czasie szczepienia ludzi, którzy się najbardziej narażają walcząc z pandemią. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 14, 2021
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji