Odnaleziono zaginioną 12-latkę z Tychów. Wiemy więcej!
Jak poinformowała dzisiaj śląska policja 12-letnia Natalia z Tychów, która zaginęła w niedzielę po południu, została odnaleziona w Katowicach, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Co się wydarzyło?
Nastolatka wyszła w domu przy ul. Browarowej w niedzielę około godz. 16.00, bliscy przez ponad dobę nie mieli z nią kontaktu. Śląska policja w poniedziałek w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie i rysopis zaginionej, prosząc o pomoc w poszukiwaniach.
Natalia odnaleziona
"Informujemy, że poszukiwana przez Komendę Miejską Policji w Tychach zaginiona 12-latka została odnaleziona przez policjantów na terenie Katowic. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo"
- podała śląska policja na Facebooku.
Mundurowi podziękowali wszystkim osobom, instytucjom oraz mediom za zaangażowanie w poszukiwania, liczne udostępnienia komunikatu oraz przekazywane informacje.
Źródło: Republika, facebook.com, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa