Szokujące sceny w Łodzi. Potrącił rowerzystę i zmartwił się … urwanym lusterkiem! ZOBACZ
Na portalu "Stop Cham" pojawiło się kolejne dramatyczne nagranie z polskich dróg i szeroki opis potrącenia rowerzystki z Łodzi. Najbardziej bulwersuje zachowanie kierowcy, który potrącił rowerzystkę. ZOBACZ!
Na filmie widzimy skrzyżowanie ulic Karpackiej i Paderewskiego. Kierowca skody pokonuje pasy, a tuż za nim jedzie osobowy mercedes. Kierujący tym drugim pojazdem nie rozglądał się przed wjazdem na pasy, ponieważ nie zauważył nadjeżdżających rowerzystów. I uderzył w kobietę, która jechała jako pierwsza.
- Kierowca nie chciał wzywać karetki, starał się wszystko zamieść pod "dywan" gdzie poszkodowana nie mogła wstać z jezdni (prawdopodobnie uszkodzona obręcz barkowa), i liczne przetarcia/stłuczenia na skórze. Pierwszej pomocy udzieliliśmy Pani z innymi kierowcami/przechodniami, którzy zatrzymali się, aby pomóc. Sprawca wypadku był bardziej zainteresowany swoim autem i lusterkiem, które zostało urwane podczas zdarzenia - tak by mógł odjechać bez lawety - przekonuje świadek.
Zobacz sam jak wyglądał wypadek:
Najnowsze
Maciej Musiał o przełomowym wyroku. „Wyklęci stają się niezłomnymi”
„Wołyń i polskie czystki”? Wpis Wysockiej-Schnepf wywołał oburzenie
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala