Szef górniczej „Solidarności” o programie dla górnictwa: Kolejny element kampanii wyborczej
– Jeszcze niedawno mówiło się, że żadnego programu nie będzie. Nagle ten program jest. Dla mnie to kolejny element kampanii wyborczej – mówił na antenie Telewizji Republika Jarosław Grzesik, szef górniczej „Solidarności”, który mówił o szczegółach negocjacji górników z rządem.
– Wczorajsze spotkanie nie zostało zakończone – mówił o kulisach rozmów związków górniczych z premier Ewą Kopacz Jarosław Grzesik. Szef górniczej „Solidarności” wyraził nadzieję, że rozmowy wciąż będą trwać.
Grzesik mówił też o najważniejszych punktach negocjacji.
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny