Przejdź do treści
10:57 KGP: w pierwszy dzień długiego weekendu na drogach zginęło 21 osób
10:30 Pomorskie: w dalszym ciągu trwają działania strażaków po pożarze, który w środę po południu wybuchł na terenie zakładu przetwórstwa drobiu w Kawlach w powiecie kartuskim. Poszukiwany jest zaginiony strażak
08:12 Reuters: Melania Trump, żona prezydenta USA Donalda Trumpa, napisała do Putina list, w którym poruszyła sytuację ukraińskich dzieci, nielegalnie uprowadzonych do Rosji
Informacja InPost oraz Centrum Ratownictwa stoją za nową akcją społeczną. Już niebawem przy paczkomatach zlokalizowanych w całej Polsce zaczną działać defibrylatory AED, czyli urządzenia ratujące życie
Sakiewicz o spotkaniu na Alasce: To są jednak rozmowy ludzi, którzy mają wycelowane w siebie pistolety. Jeśli Trump zrobi krok za dużo, to będzie III wojna światowa, jeśli zrobi krok za mało, to ta wojna się nie skończy
Sakiewicz: Trump nie chce zawieszenia broni za wszelką cenę, a Putin przestanie strzelać, jeśli dostanie wszystko co chciał. Skoro nie ma zawieszenia broni, to znaczy, że warunki Putina nie zostały przyjęte.
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Otwock zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w środę, 20 sierpnia, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, ul. J. Poniatowskiego 10 w Otwocku
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Synoptyk IMGW: Pogoda na poniedziałek, będzie zimno...

Źródło: canva.com

Jak poinformowała Anna Woźniak, dyżurny synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w poniedziałek będzie zimno, od 6 do 13 stopni Celsjusza. W południowo zachodniej Polsce pochmurno i opady deszczu.

W poniedziałek zachmurzenia duże i opady deszczu w południowo zachodniej Polsce. Na północnym wschodzie większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Na południu suma opadów wyniesie do 15 mm. Wysoko w Tatrach będzie padał deszcz ze śniegiem i śnieg.

Temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza na południowym wschodzie, 8 w centrum, do 13 stopni C. na południowym zachodzie i na Wybrzeżu.

Wiatr słaby i umiarkowany, we wschodniej połowie kraju z kierunków zachodnich, z zachodniej skręcający na kierunki wschodnie.

W nocy rozpogodzenia, słabe opady deszczu na południowym zachodzie. W centrum oraz na północy mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.

Temperatura minimalna wyniesie od 0 w centrum i na wschodzie, a przy gruncie wystąpią przymrozki do -2 st. Najcieplej, 6 st. C. na zachodzie i 8 stopni C. na Wybrzeżu.

Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich

Minimalna temperatura powietrza oraz minimalna temperatura przy gruncie za minioną noc, minimalna temperatura powietrza na przestrzeni ostatnich lat i wczorajsza średnia dobowa temperatura powietrza #pogoda #temperatura #minimalna #noc #HistoriaPogody #TemperaturaDobowa #IMGWCMM pic.twitter.com/cYrQ1Vazzi

— IMGW-PIB Centrum Modelowania Meteorologicznego (@IMGW_CMM) October 9, 2023

Prognoza modelu nowcastingowego INCA-PL2 z #TemperaturaPowietrza +8 godz. #temperatura #nowcasting https://t.co/yeavh8EkiF #IMGWCMM pic.twitter.com/RcPaCyO2Qv

— IMGW-PIB Centrum Modelowania Meteorologicznego (@IMGW_CMM) October 9, 2023
portal tvrepublika.pl, X.com, PAP

Wiadomości

Czy w Poczcie Polskiej ustawiono przetarg na bony żywieniowe? "Ściśle Jawne", niedziela, godz. 20:30

Rosjanie znów zaatakowali. Uderzenie hakerów Kremla w norweski system gromadzenia danych

Coraz więcej firm ogłasza niewypłacalność

Prezydent Nawrocki wziął udział w telekonferencji po szczycie Trump–Putin

Zełenski: w poniedziałek złożę wizytę w Waszyngtonie na zaproszenie Trumpa

NASZ NEWS: ABW i SKW mają grozić wejściem do Kancelarii Prezydenta

Donald Trump zdał raport europejskim przywódcom po spotkaniu z Putinem. Wśród nich był prezydent Karol Nawrocki

Melania Trump interweniuje ws. porwanych przez Rosjan ukraińskich dzieci. Napisała list do Putina

Gorąca dyskusja w sieci po spotkaniu Trump–Putin na Alasce

Beata Kozidrak przerywa milczenie. "Dobrze się czuję" – gwiazda ujawnia kulisy choroby

Papież weźmie udział w wirtualnym spotkaniu z młodzieżą z USA

Kolejni ministrowie w niemieckim rządzie mówią NIE językowi gender

Rozmowy przywódców państw europejskich z Trumpem już dzisiaj

Amerykański pokaz siły. Rozmowy w cieniu B-2

Szczyt Trump-Putin w Alasce: skrajne reakcje w Waszyngtonie

Najnowsze

Czy w Poczcie Polskiej ustawiono przetarg na bony żywieniowe? "Ściśle Jawne", niedziela, godz. 20:30

Zełenski: w poniedziałek złożę wizytę w Waszyngtonie na zaproszenie Trumpa

Nasz News

NASZ NEWS: ABW i SKW mają grozić wejściem do Kancelarii Prezydenta

Trump i Putin

Donald Trump zdał raport europejskim przywódcom po spotkaniu z Putinem. Wśród nich był prezydent Karol Nawrocki

Melania Trump interweniuje ws. porwanych przez Rosjan ukraińskich dzieci. Napisała list do Putina

Rosjanie znów zaatakowali. Uderzenie hakerów Kremla w norweski system gromadzenia danych

Coraz więcej firm ogłasza niewypłacalność

Karol Nawrocki

Prezydent Nawrocki wziął udział w telekonferencji po szczycie Trump–Putin