Sygnał od Czytelniczki: Jestem dumna ze szkoły na Bemowie
Pani Ewa (nazwisko znane redakcji) przesłała nam zdjęcie wejścia do szkoły na osiedlu Bemowo w Warszawie.
"Tak wygląda wejście do szkoły na moim osiedlu Bemowo w Warszawie na dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego:))) W kontekście aktualnego ataku na naszą prawdę historyczną i zaplanowanych zmian programowych w szkołach, taka inicjatywa to wielki skarb.
Zrobiłam zdjęcie , bo nie wiem jak długo ten mural pozostanie. Obok jest ogólnodostępne boisko i duże natężenie ruchu pieszego.
Nie wiem kto jest autorem ale zapewne to inicjatywa bardzo aktywnej na Bemowie Legii. Wielka radość, duma i wdzięczność!", napisała do nas Pani Ewa.
Dziękujemy za sygnał i zdjęcie!
Źródło: list Czytelniczki
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Czym ma być rzekome "weto marszałkowskie"? Czarzasty dalej brnie...
Kto odpowie za chaos w służbach? Już dziś widać winnych w rządzie Tuska
Prof. Andrzej Nowak i premiera siódmego tomu „Dziejów Polski”. Wśród gości m.in. Ziemkiewicz i Roszkowski. TRWA TRANSMISJA NA ŻYWO – ZOBACZ!