Świątek: Dobrze, żeby Polacy wypowiedzieli się w temacie reprywatyzacji
,,Jest o to spór polityczny od 30 lat i dobrze, żeby Polacy się wypowiedzieli, czy chcą, żeby prywatyzować dalej, czy nasze dobra narodowe powinny zostać przejęte przez instytucje niemieckie, francuskie.\'\' - mówi redaktor naczelny Polskiego Radia Krzysztof Świątek. Cała rozmowa w oknie obok. Polecamy!
Prywatyzacji w Polsce było mnóstwo - przypomina Świątek
#DzieńzRepubliką | @k_swiatek:
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) August 11, 2023
Pytanie w referendum jest zasadne. Jest kilka firm państwowych, na które na pewno byliby chętni z zagranicy. 20 lat temu to nie zostało zastopowane.#włączprawdę #TVRepublika
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
"Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady". IPN przypomina o ważnej rocznicy
Głowy państw jutro w Poznaniu. To tu rozpoczęło się burzenie żelaznej kurtyny
CIONA MUNDIAL CHALLENGE na kanale Youtube Telewizji Republika!