Strzały w fabryce. Policja ściga sprawcę
W fabryce Procter and Gamble w Łodzi mężczyzna wtargnął do zakładu z bronią i zaczął strzelać. Służby próbują zatrzymać napastnika. Nikomu nic się nie stało.
W środę rano (ok. godz. 7.00) do zakładu wtargnął mężczyzna i zaczął strzelać. Służby szybko ewakuowały wszystkich przebywających na terenie fabryki pracowników.
Trwa akcja policji.
Źródło: Republika, RMF
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Komentarze
Najnowsze
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej
Tusk kopiuje argumenty niemieckiego publicysty? Chodzi o spór o Ukrainę i UPA
Kamiński zwraca Ukrainie odznaczenia. Mocne słowa o Wołyniu i polityce Kijowa