"Strajk Kobiet" pod siedzibą telewizji. Agresja i mało uczestników [WIDEO]
Pod siedzibą TVP w środę odbyła się demonstracja Strajku Kobiet. Protest odbywał się pod hasłem ""Media bez wyboru".
Budynek przy ul. Jasnej, w którym mieści się m.in studio z którego na żywo nadaje stacja TVP INFO oraz studio Wiadomości, został otoczony przez dziesiątki policjantów. Dodatkowo mundurowi rozstawili barierki, uniemożliwiające podejście do gmachu. Zobacz naszą relację z tego wydarzenia.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Rekordowe upały we Francji. Szpitale pod presją, w Paryżu doszło do tragedii
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy