Sprawa tajemniczej śmierci radnego PiS. Wstępne wyniki sekcji wskazują utonięcie

Są wstępne wyniki sekcji zwłok zgierskiego radnego Tomasz Jędrzejczaka, którego ciało wyłowiono w sobotę z Wisły. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazał mediom, że wskazują one na utonięcie.
Ostatecznie, co do przyczyny śmieci biegli wypowiedzą się w opinii końcowej, po uzyskaniu zleconych badań dodatkowych m.in. histopatologicznych oraz na obecność okrzemek.
Wstępne wyniki sekcji, wskazuję jednak na utonięcie.
Ciało radnego odnaleziono w sobotę rano pod Mostem Łazienkowskim w Warszawie.
Zauważył je pływający na Wiśle kajakarz, który powiadomił służby ratunkowe.
Tomasz Jędrzejczak był samorządowcem. W obecnej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Statutowo-Prawnej. Pochodził z Głowna, miał 52 lata.
Czytaj także:
Tajemnicza śmierć radnego PiS. Z Wisły wyłowiono ciało z rozbitą głową
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Najnowsze

Paweł Jabłoński pokazał jak próbuje się skręcić sprawę Gawłowskiego

Skandaliczny wpis Tuska. Kompromitacja Zembaczyńskiego. Lis wściekły na Trzaskowskiego. Odlot Wcisło

Bocheński komentuje ucieczkę Hołowni z tonącego okrętu. "Zachowuje się jak celebryta ze stacji telewizyjnej"
