Spotkanie z prof. Czarnkiem! Klub „GP” w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza!
Klub "Gazety Polskiej" w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza na spotkanie z prof. Przemysławem Czarnkiem, ministrem edukacji i nauki w rządzie Mateusza Morawieckiego. Szczegóły poniżej!
Przewodnicząca Klubu "Gazety Polskiej" w Aleksandrowie Łódzkim, Kamila Wyderka, wraz z klubowiczami zaprasza na spotkanie z posłem Prawa i Sprawiedliwości, byłym ministrem edukacji i nauki - Przemysławem Czarnkiem.
- Temat spotkania:
"Co czeka Polskę pod rządami koalicji 13 grudnia i jak to zmienić?"
- Gdzie?
ul. Wojska Polskiego 128, Aleksandrów Łódzki
- Kiedy?
18 września (środa), godz. 18:00
Źródło: Materiały prasowe
Komentarze
Najnowsze
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu
Stołeczni policjanci zabezpieczyli pojazdy warte blisko 1,7 mln zł
Andrzej Rosiewicz zatańczy „Tańcu z Gwiazdami” jako najstarszy uczestnik w historii. Ile ma lat?