Spotkanie premier Szydło z Davidem Cameronem
Kolacją roboczą z szefową polskiego rządu rozpoczęła się wczoraj wieczorem wizyta brytyjskiego premiera w Warszawie. Dzisiaj o godzinie 10, Cameron spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą.
Dawid Cameron odwiedza Polskę w ramach cyklu spotkań z partnerami Wielkiej Brytanii w Europie. Głównym celem spotkań jest omówienie propozycji reform jakie Wielka Brytania proponuje Unii Europejskiej.
Dzisiaj o godzinie 8.55 rano odbędzie się oficjalne powitanie premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona przez premier Beatę Szydło z udziałem mediów, a następnie o 9.25 spotkanie ws. ustalonych przez obydwie strony. Po spotkaniu Szydło z Cameronem, odbędzie się otwarte dla mediów spotkanie.
O godzinie 10.00 brytyjski premier odwiedzi Pałac Prezydencki, gdzie spotka się z Andrzejem Dudą.
Tematami spotkań będą m.in. kryzys migracyjny, stosunki brytyjsko-polskie i bezpieczeństwo w Europie.
Najnowsze
Walka z Kościołem to ich cel? Koalicja 13 grudnia uderza w fundamenty Polski
Papieskie orędzie Urbi et Orbi: Leon XIV po raz pierwszy przemówił po polsku
HIT DNIA
Święta z politykami? Polacy jednoznacznie wybrali... prezydenta Nawrockiego! [SONDAŻ]