Spędź popołudnie z TV Republika! Zapraszamy już od 15:20
Zapraszamy na dzisiejsze popołudnie w TV Republika. W programach naszej stacji gościmy dziś m.in. ministrów i wiceministrów. Jak zawsze najgorętsze tematy mijającego tygodnia.
O 15:20 gościem „Republiki po południu” będzie wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.
Po krótkiej przerwie, o 15:48 zapraszamy do wysłuchania rozmowy działacza Porozumienia, dr hab. Lecha Jaworskiego z radnym KO Pawłem Lechem.
Naprawdę ciekawie zapowiadają się także „Wolne głosy”.
O 17:15 gościem programu będzie minister edukacji, Dariusz Piontkowski.
W drugiej części programu, o godzinie 17:38 mogą Państwo wysłuchać rozmowy z posłem PiS Norbertem Kaczmarczykiem.
A o 19:00 czeka Państwa jeszcze partyjka „Dziennikarskiego pokera”, którą redaktor Tomasz Sakiewicz rozegra z wiceministrem spraw zagranicznych, Marcinem Przydaczem.
Serdecznie zapraszamy!
Najnowsze
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"
"Wspierajcie prawdziwą sztukę". Jaś Kapela znów wyciąga rękę po kasę [WIDEO]
Watykan wobec AI: sztuczna inteligencja ma służyć godności człowieka