„Spacer z Powstaniem”. Nowy program na antenie TV Republika [wideo]
Od 1 sierpnia 2022 roku Telewizja Republika rozpocznie emisję odcinków nowego programu „Spacer z Powstaniem”. Od poniedziałku do czwartku Marcin Bąk oraz Maciej Albin Gnatowski znany jako raper "Wujek Samo Zło" będą rozmawiać o ważnych dla Powstania miejscach w Warszawie. Odcinki premierowo emitowane będą o godzinie 19:40. Zaplanowano również emisje powtórkowe o godzinie 22:00.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Morawiecki: salonik VIP dla polityków KO, a pacjenci mieli umierać bez opieki
Czy prawicowa kandydatka Fujimori wygrała w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Żurek: prokuratorzy wiedzieli o zgonach w Szpitalu Południowym