Śnieg w Karkonoszach. Wydano alerty pierwszego stopnia
IMGW ostrzega przed przed intensywnymi opadami śniegu w Karkonoszach. Może tam spaść nawet do 12 cm śniegu.
Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje o intensywnych opadach śniegu w Karkonoszach, które wystąpią dzisiejszego wieczoru i w nocy. Wydano alerty pierwszego stopnia dla powiatów kamiennogórskiego, Jelenia Góra, jeleniogórskiego i lwóweckiego
Na obszarach powyżej 500 m n.p.m może spaść kilkanaście cm śniegu.
IMGW wydało też ostrzeżenie 1 stopnia dotyczące wystąpienia oblodzenia na terenie prawie całego kraju. Ostrzeżenie nie dotyczy tylko dwóch województw: dolnośląskiego i opolskiego.
Ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Mogą one powodować straty materialne lub stwarzać zagrożenie dla zdrowia oraz życia.
Polecamy Sejm
Wiadomości
Najnowsze
Burza w sieci po ujawnionych informacjach ws. Funduszu Sprawiedliwości. Miliony są, a ofiary zostają bez pomocy
TRZEBA ZOBACZYĆ!
"Musimy to zmienić!". Żurek usatysfakcjonowany decyzją TSUE [WIDEO]
Jabłoński demaskuje kandydata Tuska na ambasadora. Prawda nie powinien reprezentować Polski
TSUE chce ingerować w polską Konstytucję. Trybunał Konstytucyjny reaguje!