Śmiertelny wypadek w warszawskim metrze
Na stacji II linii metra doszło do śmiertelnego wypadku. Mężczyzna, który wpadł pod pociąg zmarł od odniesionych obrażeń.
Do wypadło doszło około godziny 16.00 na stacji Rondo ONZ.
Na razie pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami w kursowaniu pociągów. Jak podaje warszawski Zarząd Transportu Miejskiego, pociągi kursują obecnie tylko na skróconej trasie Dworzec Wileński–Świętokrzyska.
Nie wiadomo czy mężczyzna wpadł pod pociąg przypadkiem czy było to samobójstwo. Sprawę bada prokuratora.
Radio ZET, tvnwarszawa.tvn24.pl
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź