Śliska nawierzchnia a on jechał ponad 100 km/h
Policjanci z Opola zatrzymali 29-letniego kierowcę osobowego forda, który pomimo trudnych warunków drogowych, na śliskiej nawierzchni, jechał z prędkością ponad 100 km/h w terenie zabudowanym.
Do zdarzenia doszło w podopolskiej miejscowości Żelazna, gdzie policjanci prowadzący kontrolę prędkości przy pomocy wideorejestratora zauważyli bardzo szybko jadącego forda.
Pomimo zimowych warunków drogowych i obowiązującego w tym miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, kierujący jechał z prędkością 102 km/h. Po zatrzymaniu funkcjonariusze nałożyli na 29-letniego kierowcę mandat karny w kwocie 1 500 złotych. Na jego konto wpłynęło również 13 punktów karnych i zatrzymano jego prawo jazdy.
Najnowsze
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”