Skwarzyński: niestety 3 lipca w Polsce skończyła się demokracja, a zaczął się komunizm [wideo]
"Mamy sytuację taką, że prokuratura rozpruwa akta sędziom. Robi to prokurator jako strona postępowania. To nie jest demokracja - to jest autorytaryzm. Różaniec przeszkadzał wiadomo komu, jeżeli był w celi - jakiej władzy na terenie państwa polskiego, kto tego typu metody stosował. Dzisiaj, w sprawie zatrzymanej urzędniczki Ministerstwa Sprawiedliwości, mamy powtórkę z tej historii. Mnie to dziwi, że Donald Tusk ustawia się w tym samym rzędzie. Jeżeli ktoś twierdzi, że różaniec jest czymś, czego nie może mieć więzień w celi, to cofa nas głęboko przed Europejską Konwencję Praw Człowieka." - mówi mecenas Michał Skwarzyński. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
#RepublikaDzień | mec. Michał #Skwarzyński: Niestety 3 kwietnia w Polsce skończyła się demokracja, a zaczął się komunizm. Mamy sytuację taką, że prokuratura rozpruwa akta sędziom. Robi to prokurator jako strona postępowania. To nie jest demokracja - to jest autorytaryzm.… pic.twitter.com/Tzg31IgD3Q
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) July 8, 2024
#RepublikaDzień | mec. Michał #Skwarzyński: Różaniec przeszkadzał wiadomo komu, jeżeli był w celi - jakiej władzy na terenie państwa polskiego, kto tego typu metody stosował. Dzisiaj, w sprawie zatrzymanej urzędniczki Ministerstwa Sprawiedliwości, mamy powtórkę z tej historii.… pic.twitter.com/JlLgEoxI65
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) July 8, 2024
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Niemcy wydają miliardy na ocalałych z Holocaustu. Dla polskich ofiar nie przewidzieli nawet złotówki
Kaleta krytykuje Wawrykiewicza ws. Funduszu Sprawiedliwości. "Czyli wszystko było legalne, ale ekipie Tuska się to nie podoba"
Uchylono wyrok za morderstwa, gdyż sędzia nie podoba się władzy. "Kasta jest dziś gotowa na wszystko"
Premier Orban spotkał się w Budapeszcie ze Zbigniewem Ziobro. "Polski rząd próbuje doprowadzić do jego aresztowania"
Najnowsze
Niemcy wydają miliardy na ocalałych z Holocaustu. Dla polskich ofiar nie przewidzieli nawet złotówki
Dramatyczny apel rolników. Bez dopłat wyrównawczych mogą nie przetrwać
Irlandzka poczta wydała znaczek na cześć kapłana ratującego Żydów
Uchylono wyrok za morderstwa, gdyż sędzia nie podoba się władzy. "Kasta jest dziś gotowa na wszystko"