Skurkiewicz: co jest dobre będziemy chwalić - nie sypiemy piachu w tryby
"Co jest dobre - to będziemy chwalić, nie będziemy przysłowiowo sypać piachem w tryby, jak robiła to opozycja, kiedy my rządziliśmy. Będziemy również sprawdzać i rozliczać z tych słów które padają, bo ich pada naprawdę wiele od obecnie rządzących. Zagrożenia są realne - tu i teraz, trzeba działać." - mówi były minister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA