Skurkiewicz: co jest dobre będziemy chwalić - nie sypiemy piachu w tryby
"Co jest dobre - to będziemy chwalić, nie będziemy przysłowiowo sypać piachem w tryby, jak robiła to opozycja, kiedy my rządziliśmy. Będziemy również sprawdzać i rozliczać z tych słów które padają, bo ich pada naprawdę wiele od obecnie rządzących. Zagrożenia są realne - tu i teraz, trzeba działać." - mówi były minister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz
Komentarze
Najnowsze
Leon XIV: miłość wymaga oderwania, straty i przyjmowania
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!