Skurkiewicz: co jest dobre będziemy chwalić - nie sypiemy piachu w tryby
"Co jest dobre - to będziemy chwalić, nie będziemy przysłowiowo sypać piachem w tryby, jak robiła to opozycja, kiedy my rządziliśmy. Będziemy również sprawdzać i rozliczać z tych słów które padają, bo ich pada naprawdę wiele od obecnie rządzących. Zagrożenia są realne - tu i teraz, trzeba działać." - mówi były minister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz
Komentarze
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!