Skurkiewicz: co jest dobre będziemy chwalić - nie sypiemy piachu w tryby
"Co jest dobre - to będziemy chwalić, nie będziemy przysłowiowo sypać piachem w tryby, jak robiła to opozycja, kiedy my rządziliśmy. Będziemy również sprawdzać i rozliczać z tych słów które padają, bo ich pada naprawdę wiele od obecnie rządzących. Zagrożenia są realne - tu i teraz, trzeba działać." - mówi były minister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!