Skandal na Politechnice Warszawskiej! W budynku Wydziału Architektury zostanie otworzony klub gejowski
Jak informuje Metrowarszawa.pl w budynku Politechniki Warszawskiej wkrótce zostanie otworzony klub LGBT.
Oficjalne otwarcie ma mieć miejsce 10 listopada (czy bliskość daty ze świętem niepodległości nie jest przypadkowa? Wszak środowiska lewicowe zapowiadają dużą mobilizację), nieoficjalne już dwa tygodnie wcześniej. Klub ma mieć nazwę Koszykowa Club and Venue i powstanie w miejsce restauracji Arch & Tektura.
W chwili obecnej na Facebooku pojawiło się oficjalne zaproszenie na otwarcie klubu, zainteresowanie wyraża ponad 1,5 tysiąca osób, jednak informacje są bardzo lakoniczne – podana jest data i fakt, że miejsce będzie przyjazne osobom z kręgów LGBT.
Czy władze Politechniki wiedzą jakim środowiskom wynajmują swoją przestrzeń?
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie