Przejdź do treści

Skandal! Trela atakuje Ziobro: „Nie jest świętą krową”

Źródło: fot. Tomasz Jędrzejowski/Gazeta Polska

"Zbigniew Ziobro nie jest święta krową, na która trzeba chuchać i dmuchać. Mimo tego, że dzisiaj przechodzi rehabilitację, bo był chory, być może dalej jest chory, ale opinia biegłego mówi bardzo wyraźnie, że już może być przesłuchiwany", uderzył w byłego ministra sprawiedliwości Tomasz Trela (Lewica). Uśmiechniętej Polski - ciąg dalszy.

Jak przypominamy, Zbigniew Ziobro nie stawił się na wcześniejszych posiedzeniach z powodu choroby nowotworowej, przedstawiając zaświadczenia lekarskie. Komisja jednak otrzymała opinię biegłego lekarza, który stwierdził, że nie ma przeciwwskazań do jego przesłuchania, z zastrzeżeniem, że sesja powinna trwać maksymalnie dwie godziny.

Ziobro wyraził zaskoczenie, że żaden biegły nie przeprowadził z nim bezpośredniego badania, a dokumentacja została pobrana z placówek medycznych bez jego udziału, co uznał za nietypowe postępowanie, o czym napisał na platformie x.com.

Polowanie wyjątkowo pozbawiony skrupułów rządzących na Zbigniewa Ziobrę wciąż trwa. I faktycznie, były minister sprawiedliwości ma stanąć  przed komisją śledczą ds. Pegasusa. Według zapowiedzi Sroki - termin przesłuchania polityka został wyznaczony na 15 października.

Mimo choroby, wciąż polują na Ziobro. Znamy termin przesłuchania! [SONDA]

Trela: "Ziobro nie jest świętą krową"

I choć wiadomo od zawsze, że człowieczeństwo czy empatia, nie są cechami, które można przypisać politykom koalicji 13 grudnia, to dzisiejszy popis Tomasz Treli (Lewica) na antenie Polsat News, budzi skrajne emocje.

Polityk zagroził wprost, że będzie wnioskował o „aresztowanie i doprowadzenie” Zbigniewa Ziobry przed komisję śledczą.

Zbigniew Ziobro nie jest święta krową, na która trzeba chuchać i dmuchać. Mimo tego, że dzisiaj przechodzi rehabilitację, bo był chory, być może dalej jest chory, ale opinia biegłego mówi bardzo wyraźnie, że już może być przesłuchiwany. Jeżeli Zbigniew Ziobro nie przyjdzie na drugi termin przesłuchania na komisji osobiście będę wnioskował o to, by było tymczasowe aresztowanie i doprowadzenie

– stwierdził...

Zapraszamy do zagłosowania w sondzie poniżej tekstu! 

Źródło: Republika, Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Oddaj swój głos

Co sądzą Państwo o słowach Tomasza Treli?

Choices

Wiadomości

Szef MSZ Ukrainy: unikanie nazywania Rosji agresorem nie zmienia faktu, że nim jest

Semka: Ameryce nie jest na rękę, aby w Polsce była wojna domowa

Nawrocki o spotkaniu Duda-Trump: nasz prezydent jest mężem stanu

Miał być atak na Nawrockiego. Oberwało się Trzaskowskiemu. I to jak!

Hołda: obecny rząd to rekiny biznesu, ale nie wiem czy polskiego...

Nowy tydzień, nowe prognozy. Będzie ocieplenie, ale i opady

Sakiewicz: oferta Trumpa z surowcami naturalnymi jest ofertą bezpieczeństwa

Protest we Wrocławiu. "Ręce precz od naszych dzieci" NA ŻYWO

Zalew migrantów z Niemiec. Nawrocki deklaruje: stanę na granicy!

Polityczny bandytyzm w Polsce? Atak na demokratycznie wybrany rząd! | Salonik polityczny

Papież przechodzi następne badania...

Polityka Trumpa jest bardzo racjonalna | Salonik polityczny

Duda z Trumpem, Sikorski z Rubio. Jak przebiegły rozmowy?

Seria wypadków w Tatrach ze względu na trudne warunki

30-letni rekord pobity. Nie było lepszych od Fortunato

Najnowsze

Szef MSZ Ukrainy: unikanie nazywania Rosji agresorem nie zmienia faktu, że nim jest

Hołda: obecny rząd to rekiny biznesu, ale nie wiem czy polskiego...

Nowy tydzień, nowe prognozy. Będzie ocieplenie, ale i opady

Sakiewicz: oferta Trumpa z surowcami naturalnymi jest ofertą bezpieczeństwa

Protest we Wrocławiu. "Ręce precz od naszych dzieci" NA ŻYWO

Semka: Ameryce nie jest na rękę, aby w Polsce była wojna domowa

Nawrocki o spotkaniu Duda-Trump: nasz prezydent jest mężem stanu

Miał być atak na Nawrockiego. Oberwało się Trzaskowskiemu. I to jak!