Siewiereniuk-Maciorowska: Tusk uwielbia grać na złych emocjach wyborców [WIDEO]
"Donald Tusk znalazł okazję, moim zdaniem wyreżyserowaną, po to by znowu zakrzyknąć: „Maszerujemy!” i wyznaczył termin tego marszu, bo doszedł do wniosku, że manipulowanie emocjami ludzi przynosi mu więcej korzyści niż zaprezentowanie programu wyborczego. Wspomnienia po marszu 4 czerwca powoli się zacierają i Tusk znowu zamierza podbić emocje, by coś na tym zyskać – mówi Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, publicystka. Całą rozmowa w oknie obok. Polecamy!
- Czy Tuskowi uda się ugrać coś z korzyścią dla siebie, wątpię, ale poczekajmy na zapowiedziany przez niego marsz w październiku – dodaje Siewiereniuk-Maciorowska.
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”