Samochodowa kamera nagrała złodzieja, który okradł auto. Policja publikuje nagranie [ZOBACZ]
Kryminalni z Komisariatu Policji III w Sosnowcu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu, do której doszło w nocy z 29 na 30 sierpnia b.r. na ulicy Sikorskiego. Właścicielka okradzionego samochodu, utraciła przedmioty o wartości blisko 1600 zł. Sprawcę nagrała kamera zamontowana wewnątrz okradzionego samochodu. Policja opublikowała nagranie z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.
W nocy z 29 na 30 sierpnia doszło do kradzieży z włamaniem do samochodu marki Ford Focus, zaparkowanego na ulicy Sikorskiego w Sosnowcu. Sprawca wybił szybę w tylnych drzwiach, a następnie ukradł z wnętrza pojazdu różnego rodzaju przedmioty o łącznej wartości blisko 1600 zł. Wizerunek sprawcy utrwaliło nagranie z kamery zamontowanej w okradzionym samochodzie.
Policja opblikowała nagranie z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod nr 32 269 1300 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.
Czytaj takżę:
IMGW ostrzega przed silnym wiatrem. 13 województw zagrożonych!
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź