Samochód wjechał w grupę osób obok Łowicza. Zginęły dwie osoby, a kilka jest rannych

We wsi Złaków Kościelny niedaleko Łowicza doszło do tragicznego wypadku. W grupę osób wjechało auto. Dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych.
We wsi Złaków Kościelny niedaleko Łowicza doszło do tragedii. W grupę osób wjechało auto. Dwie osoby nie żyją, a kilka jest rannych.
St. sierż. Marta Jasińska z komendy powiatowej policji w Łowiczu stwierdziła, że do wypadku doszło po tym, jak kierowca auta wjechał w grupę przechodniów.
- Te osoby poruszały się chodnikiem i prawdopodobnie wracały z pogrzebu. Zginęło dwóch mężczyzn, 47-latek z Łowicza i 64-letni mieszkaniec powiatu łowickiego - poinformowała st. sierż. Marta Jasińska.
W akcji uczestniczyło 8 jednostek straży pożarnej, w tym 4 z OSP, 2 zespoły ratownicze i policja.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Jarosław Kaczyński: to jest klęska demokracji walczącej, ten rząd powinien odejść, proponujemy rząd techniczny
Po klęsce Trzaskowskiego przystawki grają o swoje. Sawicki uderza w Tuska: nie może już być premierem
Najnowsze

Po klęsce Trzaskowskiego przystawki grają o swoje. Sawicki uderza w Tuska: nie może już być premierem

Szefernaker: Nie da się wygrać wyborów ignorując część Polaków

Wyborczy sukces Karola Nawrockiego. Dzisiaj ważne oświadczenie prezesa PiS, wiemy o której godzinie
