Sakiewicz: za takie łamanie prawa, prędzej czy później, pójdziecie siedzieć!
,,Ekipa Tuska prowadzi nielegalnie swoje funkcje, to jest do 25 lat więzienia w Polsce, siedzieć pójdziecie, nie ma mowy, żeby za takie łamanie prawa, żebyście nie poszli siedzieć. Pójdziecie siedzieć, za rok, dwa lub trzy, ale pójdziecie siedzieć!'' mówi Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny Tygodnika Gazeta Polska i Republiki. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!