Sakiewicz vs. Kramek. Dziś rozprawa o ochronę dóbr osobistych
Dziś o godz. 11:20 przed Sądem Okręgowym w Warszawie odbędzie się kolejna rozprawa w procesie, który Bartosz Kramek wytoczył Tomaszowi Sakiewiczowi, redaktorowi naczelnemu „Gazety Polskiej” za mówienie o dziwnych powiązaniach fundacji Ludmiły Kozłowskiej.
Jak dowiedział się portal Niezalezna.pl, przed sądem zeznawać dziś będzie Agnieszka Romaszewska-Guzy, dyrektor Biełsat TV.
Portal Niezalezna.pl dotarł do pełnej treści raportu mołdawskiej parlamentarnej komisji śledczej, w którym stwierdzono m.in., że fundacja Ludmiły Kozłowskiej ingerowała w wewnętrzne sprawy Mołdawii, a środki finansowe organizacji pochodziły z „rosyjskich instytucji wojskowych, pieniędzy z rajów podatkowych, z „rosyjskiego laundromatu” (pralni pieniędzy), ze schematów prania pieniędzy i z kradzieży z mołdawskich banków”. Polskie tłumaczenie treści raportu do pobrania na końcu tekstu.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
KSeF nie działa jak trzeba. Przedsiębiorcy wściekli, internet huczy od komentarzy [SONDA]
Kolejny "europejski" projekt nie wypalił. Niemcy i Francja na kursie kolizyjnym ws. nowego myśliwca
SPRAWDŹ TO!
W sieci słowa wsparcia dla Adama Andruszkiewicza. Zobacz KOMENTARZE