Sąd zadziałał jak trzeba! Tomasz Sakiewicz wygrał z grupą 38 sędziów z Krakowa!

Sąd oddalił powództwo 38 sędziów przeciwko Tomaszowi Sakiewiczowi o sprostowanie wywiadu udzielonego przez premiera Morawieckiego na łamach "Gazety Polskiej". Kosztami zostali obciążeni sędziowie, którzy złożyli pozew. Tomasz Sakiewicz wygrał z grupą 38 sędziów z Krakowa!
Przed warszawskim sądem okręgowym 28 grudnia 2018 roku zakończył się przewód sądowy w ramach procesu, który redaktorowi naczelnemu tygodnika „Gazeta Polska” Tomaszowi Sakiewiczowi wytoczyło blisko 40 sędziów Sądu Okręgowego w Krakowie.
Sędziowie domagali się sprostowania treści autoryzowanego wywiadu z Mateuszem Morawieckim.
W ogłoszonym dziś wyroku, Sąd oddalił pozew i kosztami sądowymi obciążył krakowskich sędziów.
- Dzisiejszy proces zapewne przejdzie do historii – nigdy nie zdarzyło się, by 38 sędziów podało jednego dziennikarza do sądu w sprawie, która nigdy nie powinna trafić na wokandę. Wydrukowałem autoryzowany wywiad z premierem, który powołał się na fakty: aresztowanie grupy przestępczej w sądzie krakowskim - tłumaczył wcześniej red. Tomasz Sakiewicz.
#GazetaPolska @TomaszSakiewicz #WolneMedia wygrały z #NadzwyczajnaKasta pic.twitter.com/G2zQX3A2wn
— Gazeta Polska (@GPtygodnik) 11 stycznia 2019
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości

Tusk wystraszył się sprzeciwu Polaków wobec nielegalnej migracji. Przekonuje, że nie będzie relokacji
Presja prezydenta Nawrockiego oraz prawicy opłaciła się. Polska może być wyłączona z paktu migracyjnego
Sasin o haniebnej decyzji Radosława Sikorskiego. "Medal dla osoby budującej fałszywą narrację historyczną na rzecz Niemiec"
Najnowsze
