Przejdź do treści
21:39 Prezydent Ukrainy: ustaliliśmy z Rosją kolejną wymianę jeńców 1000 na 1000
20:11 Premier Donald Tusk: w najbliższym czasie zwrócę się do Sejmu z wnioskiem o wotum zaufania dla rządu
19:59 Prezes PiS Jarosław Kaczyński: to jest klęska demokracji walczącej, ten rząd powinien odejść, proponujemy rząd techniczny
Wybory 2025 Gościem Poranka Radia Republika o godzinie 6.00 będzie Jacek Ozdoba z PiS
Protest We wtorek (3 czerwca) o godz. 12:00, pod ambasadą Niemiec przy ul. Jazdów 12 w Warszawie, odbędzie się protest pod hasłem: "Zabierzcie namiestnika!". Organizuje: Ruch Obrony Granic
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

SKANDAL! Kandydat Konfederacji przyłożył jarmułkę do głowy wiceminister [WIDEO]

Źródło: fot. screen/echodnia.eu

To wasz szef Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem – mówiła podczas debaty przed eurowyborami kandydatka PiS, wiceminister sportu Anna Krupka, zwracając się do kandydata Konfederacji Konrada Berkowicza. Kiedy przemawiała dalej, Berkowicz podszedł do Krupki i przyłożył jej do głowy jarmułkę.

W sobotę w Kielcach odbyła się debata przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Głos zabrała kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Anna Krupka. Odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi Berkowicza wskazała, że „Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem, nazywając go jego ekscelencją”. 

Kandydatka PiS wskazywała na potrzebę powrotu Unii Europejskiej do korzeni chrześcijańskich. Właśnie wtedy Berkowicz podszedł do przemawiającej wiceminister i – kiedy tego nie widziała – przyłożył jej do głowy jarmułkę, nakrycie głowy noszone przez Żydów. 

35-letni Berkowicz jest obecnie wiceprezesem ugrupowania Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN). Na początku maja wskazywał, że PiS „opłaca trolle”.

 

Kolejne "piękne" zachowanie "Konfederata". Tym razem Pan Berkowicz. Dziecinada... pic.twitter.com/6doYDtmFrC

— Jasiu Wiśniewski (@janek_W1) 19 maja 2019
tvp.info

Wiadomości

Karol Nawrocki zwyciężył. Kiedy obejmie urząd prezydenta?

TYLKO U NAS

Rekordzistka w wyborach? Siostra Małgorzata ma 105 lat

Bosak powiedział jak Konfederacja odpowie Tuskowi

Wiadomo kiedy Karol Nawrocki obejmie urząd

Świątek powalczy dziś o półfinał French Open

Europejski kraj chce znieść cła na cały import z USA!

Dym z pożarów w Kanadzie dotarł do zatoki. Eksperci: to nie zniknie szybko

Ukraińcy odcięli okupantowi prąd

W samochodzie terrorysty z Boulder znaleziono dokumenty USAID

Biznesmen biwakował nad rzeką. Spotkał lwicę. Nie żyje

Putin kładzie na stół warunki dotyczące pokoju na Ukrainie

Hejt na córkę nowego prezydenta. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej [KOMENTARZE]

Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]

Kanthak o koalicji Tuska: jest bankrutem, syndykiem masy upadłościowej

Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"

Najnowsze

Karol Nawrocki zwyciężył. Kiedy obejmie urząd prezydenta?

Świątek powalczy dziś o półfinał French Open

Europejski kraj chce znieść cła na cały import z USA!

Dym z pożarów w Kanadzie dotarł do zatoki. Eksperci: to nie zniknie szybko

Ukraińcy odcięli okupantowi prąd

TYLKO U NAS

Rekordzistka w wyborach? Siostra Małgorzata ma 105 lat

Bosak powiedział jak Konfederacja odpowie Tuskowi

Wiadomo kiedy Karol Nawrocki obejmie urząd