"SE": Schetyna wyprowadził się z gabinetu. Wraz z nim zniknęła... lodówka

Grzegorz Schetyna niedawno zakończył swoją karierę przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Z powodu odejścia z tej ważnej funkcji, polityk musiał opuścić zajmowany dotychczas gabinet. Według dziennika „Super Express”, podczas wyprowadzki Schetyny zniknęła lodówka.
– Nie wiemy gdzie jest, członkowie partii dostali ją wiele lat temu, jeszcze od Janusza Palikota- mówi cytowany przez tabloid anonimowy poseł Platformy Obywatelskiej.
Jak tłumaczył polityk, lodówka to własność klubu PO.
– Nie mam pojęcia jakie tam teraz zmiany zachodzą, jeśli chodzi o umeblowanie biura. Ja się tym już nie zajmuję- stwierdził w rozmowie z dziennikiem poseł Robert Tyszkiewicz, bliski współpracownik byłego już lidera PO. Jak wyjaśnił, jeżeli chodzi o umeblowanie, to zajmował się raczej „szafami z dokumentami (…), a nie lodówką”.
Grzegorz Schetyna nie odpowiedział „Super Expressowi” na pytania o lodówkę. Biuro prasowe PO tłumaczy z kolei, że lodówka na wino (według rozmówców gazety Schetyna jest miłośnikiem tego trunku) i popielniczka na cygara „nie figurowały w oficjalnym wykazie składników majątkowych stałych klubu parlamentarnego PO”.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości

NASZ NEWS: dziennikarze Republiki omawiają kulisy nacisków Tuska na Hołownię ws. zaprzysiężenia Nawrockiego
Były członek PKW składa zawiadomienie do prokuratury ws. próby opóźnienia zaprzysiężenia Nawrockiego przez Tuska
Najnowsze

NASZ NEWS: dziennikarze Republiki omawiają kulisy nacisków Tuska na Hołownię ws. zaprzysiężenia Nawrockiego

Były członek PKW składa zawiadomienie do prokuratury ws. próby opóźnienia zaprzysiężenia Nawrockiego przez Tuska

Bruksela czy Berlin? Morawiecki pyta Tuska, kto mu zabronił sprzeciwić się paktowi migracyjnemu [WIDEO]

Władza się sypie. Tusk traci kontrolę nad koalicją
