S. Zalewska w Republice: temat pedofilii jest trudny i ukrywany latami... [wideo]
"Problem tuszowania pedofilii jest duża. Psychologia określa ten problem, jako dewiacji seksualnej, zaburzenia seksualności i postrzeganie siebie i partnera. Ma wpływ na to dzieciństwo, nie zawsze, ale często", mówiła w sobotnim porannym paśmie Telewizji Republika dr Sabina Zalewska, psycholog. Cała rozmowa w oknie obok. Polecamy!
#PolskaNaDzieńDobry | dr Sabina #Zalewska: Problem tuszowania pedofilii jest duża. Psychologia określa ten problem, jako dewiacji seksualnej, zaburzenia seksualności i postrzeganie siebie i partnera. Ma wpływ na to dzieciństwo, nie zawsze, ale często.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) July 8, 2023
Jak zaznaczyła Zalewska - "temat pedofilii jest trudny i ukrywany latami". "Nawet jeśli zostanie ujawniony wśród rodziny, to nie zawsze ma ciąg dalszy. Dziecko może nie być w stanie rozeznać czy jest krzywdzone, to skomplikowany problem", mówiła.
#PolskaNaDzieńDobry | dr Sabina #Zalewska: Temat pedofilii jest trudny i ukrywany latami. Nawet jeśli zostanie ujawniony wśród rodziny, to nie zawsze ma ciąg dalszy. Dziecko może nie być w stanie rozeznać czy jest krzywdzone, to skomplikowany problem.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) July 8, 2023
Psycholog goszcząca na naszej antenie, przekonywała również, że "osoba, która została skrzywdzona w dzieciństwie, sama sobie z tym nie poradzi - potrzebna jest tu terapia". "W moim doświadczeniu nikt kto przeżył taką traumę nie poradzi sobie w życiu, mimo że wydaje się wszystko cudowne", tłumaczyła.
#PolskaNaDzieńDobry | dr Sabina #Zalewska: Osoba która została skrzywdzona w dzieciństwie, sama sobie z tym nie poradzi - potrzebna terapia. W moim doświadczeniu nikt kto przeżył taką traumę nie poradzi sobie w życiu, mimo że wydaje się wszystko cudowne.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) July 8, 2023
Polecamy Bogucki miażdży Giertycha
Wiadomości
Najnowsze
Polacy mogliby mieć tańszy prąd. Prezydencki projekt utknął w "zamrażarce"!
Gigant meblarski zwalnia setki osób, w tym wielu długoletnich pracowników. Przyczyną rosnące koszty
Ogromna tragedia: dwoje dzieci zmarło w wyniku pożaru!