Rowerzysta bez szans z autem... Nie żyje 24-latek
24-letni rowerzysta zginął na miejsc, po tym jak został potrącony przez pijanego kierowcę. Sprawcę zatrzymano i osadzono w areszcie, o czym poinformowała oficer prasowy ostrzeszowskiej policji asp. sztab. Magdalena Hańdziuk.
Do tragedii doszło w Grabowie Wójtostwie w powiecie ostrzeszowskim (woj. wielkopolskie).
W niedzielę o godz. 1.45 w nocy na oświetlonym, prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym 24-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną kierując audi uderzył w jadącego w tym samym kierunku prawą stroną drogi rowerzystę.
Nie miał szans...
W wyniku zdarzenia 24-letni rowerzysta z powiatu ostrowskiego poniósł śmierć na miejscu. Po zdarzeniu sprawca oddalił się z miejsca, lecz w wyniku podjętych przez funkcjonariuszy działań został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
„Okazało się, że był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu”
– przekazała policjantka.
Źródło: Republika, PAP
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?