Republika w środę. Włącz. Zobacz. Posłuchaj. Zaprasza Łukasz Jankowski
Dziś po południu i wieczorem gośćmi naszej stacji będą m.in. wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Maciej Wąsik. Głównym tematem rozmowy będzie sytuacja na granicy polsko-białoruskiej w kontekście budowy zapory bezpieczeństwa. Plany rozbudowy muru w bliskim sąsiedztwie Obwodu Kaliningradzkiego. Porozmawiamy też z rzecznikiem PiS Radosławem Foglem. Kluczowym elementem tej rozmowy będzie kwestia KPO dla Polski oraz dalszy brak porozumienia w tej kwestii na linii Bruksela - Warszawa.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”