„Republika po południu". Kto zyska, a kto straci na Polskim Ładzie?
Gośćmi Marcina Bąka byli: Karolina Pawliczak, Marek Wesoły oraz Jarosław Rzepa.
#RepublikaPoPołodniu | @KarolinaPawli15: Prawo powinno być czytelne, proste i przejrzyste. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 13, 2022
#RepublikaPoPołodniu | @MarekWesoly: Jesteśmy w pierwszej połowie miesiąca, kiedy zaczęły obowiązywać przepisy #PolskiŁad.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 13, 2022
#RepublikaPoPołodniu | @MarekWesoly: Kierunek Europejskiego Zielonego Ładu nie jest dobry i bardzo mnie dziwi, że nie ma tej korekty w Europie. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 13, 2022
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Po rezygnacji Zełenskiego to ona weźmie udział w konferencji nt. odbudowy Ukrainy
Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA