Reklama rajstop z antyaborcyjnym przesłaniem. „Czy nie miałam prawa się urodzić?”
Fabryka rajstop Adrian rozpoczęła ogólnopolską kampanię wizerunkową. Na billboardach z logo marki pojawiła się Jyoti Amge, najmniejsza kobieta świata i zdanie: „Czy nie miałam prawa się urodzić?” - informuje portal wirtualnemedia.pl.
Na reklamach widnieje zdjęcie Jyoti Amge, mieszkanki Indii, najmniejszej kobiety na świecie - ma 62,8 cm wzrostu i waży ok. 6 kg. Fotografia podpisana jest wypowiedzią kobiety: „Jestem najmniejszą kobietą świata. Czy nie miałam prawa się urodzić?”.
Małgorzata Pomorska, dyrektor firmy Adrian w rozmowie z wp.pl opowiedziała, że to ona sama wpadła na pomysł zaangażowania Jyoti Amge do kampanii firmy Adrian. „Ta piękna, inteligentna i pozytywna dziewczyna jest przykładem na to, że warto przemyśleć decyzję, zanim się ją podejmie. Przecież po wykonaniu badań prenatalnych jej rodzice mogli zdecydować o dokonaniu aborcji” - powiedziała Małgorzata Pomorska.
Najnowsze
Czarnek: Tusk, Motyka i Domański prowadzą obraźliwą politykę wobec Polaków
HIT DNIA
Bardziej upolitycznionego RPO jeszcze nie było. TO nagranie wyjaśnia wszystko
"Układ Podlaski", czyli jak publiczne szpitale stały się finansowym eldorado dla ludzi obecnej władzy