Rejs z Kairu do Warszawy. Samolot LOT lądował awaryjnie. Co się stało?
Służby Lotniska Chopina otrzymały informacje o możliwym problemie technicznym rejsu PLL LOT z Kairu. Lądowanie odbyło się w asyście służb lotniskowych. Informację przekazał Piotr Rudzki z biura prasowego Lotniska Chopina. Jak dodał - samolot wylądował bezpiecznie.
Biuro prasowe Lotniska Chopina przekazało Polskiej Agencji, że informacja o możliwym problemie technicznym dotyczyła rejsu PLL LOT z Kairu. "Lądowanie odbyło się w asyście służb lotniskowych. Samolot wylądował bezpiecznie i zaparkował na stanowisku postojowym" - poinformował Piotr Rudzki z biura prasowego Lotniska Chopina.
Dodał, że samolot wylądował o godz. 15.25, zaś o godz. 15.37 odwołano alarm. W związku z sytuacją czasowo wstrzymane zostały operacje lotnicze w stołecznym porcie.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Ekspertka od savoir-vivre’u wskazuje liderów, z których młodzież może brać przykład
Paulina Krupińska reaguje na falę komentarzy o jej wyglądzie. „Twoje ciało nie jest problemem”
Kaleta o prześladowaniu Ziobry przez rząd Tuska: mamy do czynienia z obrzydliwą szopką, która jest Polakom szykowana na święta