Recydywista włamał się do automatu ze słodyczami, a później pobił kobietę

Nawet 15 lat więzienia grozi 29-latkowi, który w Łęczycy na ul. Dominikańskiej (woj. łódzkie) pobił kobietę, a wcześniej próbował włamać się do szpitalnego automatu ze słodyczami. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa - przekazała zastępca rzecznika łęczyckiej policji mł. asp. Katarzyna Pietrzak.
Policjanci z Łęczycy (Łódzkie) zatrzymali 29-latka, który na ulicy Dominikańskiej zaatakował 30-letnią kobietę. "Przechodnie zaczęli na niego krzyczeć, co spowodowało, że sprawca uciekł" - podała asp. Katarzyna Pietrzak. - „Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" – uzupełniła policjantka.
Policjanci zatrzymali oczywiście mężczyznę. „29-latkowi postawiono zarzut uszkodzenia ciała. Jest też podejrzany o próbę kradzieży słodyczy ze szpitalnego automatu sprzedaży samoobsługowej" – zaznaczyła Pietrzak.
Był już wcześniej wielokrotnie notowany za konflikty z prawem i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia. Sąd tymczasem aresztował go tymczasowo na 3 miesiące.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Politycy PiS apelują do Konfederacji. Poprzyjcie projekty dot. zmian w ustawie o obywatelstwie polskim
Lekarze mają już dosyć i domagają się od Tuska reakcji. Potrzebne jest pilne dofinansowanie służby zdrowia
Archiwum blokuje dostęp do akt Stasi dotyczących Angeli Merkel. Zasłaniają się „szkodą dla dobra państwa”
Najnowsze

Nowa miłość Anny Marii Jopek. Artystka wyznaje: "Szukałam go prawie pół wieku”

Politycy PiS apelują do Konfederacji. Poprzyjcie projekty dot. zmian w ustawie o obywatelstwie polskim

Wipler krytykuje "reformy" Żurka: ma być ręczne sterowanie
