Ranił maczetą dwóch mężczyzn. Jest już w areszcie!
Jak poinformowała w środę KW Policji w Opolu, na wniosek śledczych sąd aresztował na trzy miesiące 20-latka, który w trakcie awantury w restauracji zaatakował i zranił maczetą dwóch mężczyzn.
W restauracji w Otmuchowie w środę doszło do kłótni z udziałem trzech mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich wyszedł z lokalu, a po chwili wrócił uzbrojony w maczetę i miotacz gazu łzawiącego.
Po rozpyleniu gazu mężczyzna zaatakował swoich adwersarzy maczetą, zadając im poważne rany. Kiedy na miejsce przyjechali wezwani do awantury policjanci, napastnik próbował się ukryć w toalecie lokalu. Po obezwładnieniu przewieziono go na komisariat. Ofiary napadu trafiły do szpitala.
Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy. Mężczyźnie grozi kara do 20 lat więzienia.
Źródło: Republika, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Tusk przewrotnie komentuje sondaż, który zapowiada brak koalicjantów KO w przyszłym Sejmie. Internauci bezlitośni
List otwarty Wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Bartłomieja Sochańskiego do Prezesa TSUE Koena Lenaertsa
Najnowsze
Tusk przewrotnie komentuje sondaż, który zapowiada brak koalicjantów KO w przyszłym Sejmie. Internauci bezlitośni
Niemcy szykują się na wojnę. Ujawniono kulisy przygotowań przerzutu wojsk
Ziobro do Tuska: „zdeprawowanej władzy należy stawić opór, a nie jej ulegać!”
Jacek Ozdoba: strona „Prokuratury Krajowej” stała się tubą propagandową wymierzoną w opozycję