Rafał Otoka-Frąckiewicz dla TV Republika: Wiem, że z Kukiza odchodzi merytoryczna posłanka
Dziś w programie "Polityczne Podsumowanie Tygodnia" na antenie Telewizji Republika publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz ujawnił, że z ugrupowania Kukiz\'15 odchodzi posłanka. Publicysta nie zdradził jednak nazwiska.
W "Politycznym Podsumowaniu Tygodnia" na antenie Telewizji Republika poruszony został temat tragicznej śmierci posła Rafała Wójcikowskiego. W czasie rozmowy publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz dodał, że z Kukiza odchodzi także posłanka.
"Wiem, że z Kukiza odchodzi jeszcze jedna bardzo merytoryczna posłanka" - powiedział na antenie TV Republika publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz.
Zdaniem Otoki-Frąckiewicza powodem odejścia miał być chamstwo, którego posłanka ruchu Kukiz'15 nie chce dłużej tolerować.
Najnowsze
Ducks wyeliminowali Oilers z play-offów NHL. Wild także w kolejnej rundzie
Fatalne wieści na 1 maja: rośnie bezrobocie, ofert pracy coraz mniej, zatrudnienie spada
Lewandowska o życiu z Robertem i codzienności w Hiszpanii: „Raczej ja dostosowuję plany”