Przerażający wypadek w Wielkopolsce. Bus zderzył się z tirem. Są ofiary
Trzy osoby zginęły po wypadku, do którego doszło dziś po południu w Żernikach koło Poznania. Tir zderzył się z busem; 5 osób trafiło do szpitala. Cztery są w ciężkim stanie. Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej powiedział, że w busie podróżowało osiem osób. Ciężarówka przewoziła złom. W działaniach ratowniczych uczestniczy 15 zastępów straży pożarnej. Trwają działania ratowników. Trwa też wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Do tragedii doszło niedaleko węzła "Koninko" S11.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Minister zdrowia zarządza kontrole ws. afery Kacprzyka
Kolejne postanowienie sądu potwierdzające, że prokuratorem krajowym jest Dariusz Barski
Świątek wyeliminowana w Bad Homburg! Navarro zatrzymała Polkę już na starcie