Przerażający wypadek w Wielkopolsce. Bus zderzył się z tirem. Są ofiary
Trzy osoby zginęły po wypadku, do którego doszło dziś po południu w Żernikach koło Poznania. Tir zderzył się z busem; 5 osób trafiło do szpitala. Cztery są w ciężkim stanie. Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej powiedział, że w busie podróżowało osiem osób. Ciężarówka przewoziła złom. W działaniach ratowniczych uczestniczy 15 zastępów straży pożarnej. Trwają działania ratowników. Trwa też wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Do tragedii doszło niedaleko węzła "Koninko" S11.
PAP
Komentarze
Najnowsze
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji