Prowadził, mając ponad 3 promile. Autostradę zamienił w slalom
Małopolska policja zatrzymała kierowcę ciężarówki, u którego w trakcie badania wykryto ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Policjanci zostali zawiadomieni przez zaniepokojonych kierowców, którzy zauważyli samochód ciężarowy z naczepą jadący slalomem na autostradzie A4. „W tym samym czasie, patrol autostradowej drogówki na 407 kilometrze autostrady namierzył pojazd jadący od pasa do pasa” - poinformowała małopolska policja.
W trakcie przeprowadzonej kontroli okazało się, że kierowca – obywatel Ukrainy – miał 3,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W kabinie pojazdu policjanci znaleźli pustą butelkę po trunku. Podejrzewa się, że kierowca popijał z niej w trakcie prowadzenia pojazdu.
Kierowcy grozi kara do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów.
Polecamy Komisja Ziobro Immunitet
Wiadomości
Doda skomentowała związek Kaczorowskiej i Rogacewicza: "To obłęd eksponowania relacji – będzie bardzo cierpiała’”
Wdowczyk: politycy nie przedstawiają ws. sądów żadnych rozwiązań, które mogą zainteresować obywateli
Najnowsze
Goście Miłosza Kłeczka: 'Sprawa Ziobry to polityczny teatr. Sędziowie nie mogą milczeć'
Koalicja 13 grudnia za uchyleniem immunitetu i aresztowaniem Ziobry. PiS mówi o próbie politycznej zemsty, Konfederacja przeciwna aresztowaniu
Krzywonos na komisji do posłów PiS: 'dobierzemy się wam do du…'
Internauci komentują posiedzenie komisji ws. Ziobry: to się pomyli!
Doda skomentowała związek Kaczorowskiej i Rogacewicza: "To obłęd eksponowania relacji – będzie bardzo cierpiała’”
Wdowczyk: politycy nie przedstawiają ws. sądów żadnych rozwiązań, które mogą zainteresować obywateli