„Prognoza pogody”. Deszczowa noc na północy oraz w centrum

W nocy opadów należy się spodziewać na północy kraju, oraz w centrum. Na południowym-wschodzie będzie pogodnie. Temperatura od 8 stopni w Zielonej Górze do 11 stopni w Warszawie. Ciśnienie wyniesie 1015 hPa.
Czwartek będzie deszczowy w przeważającej części kraju. Jedynie w Rzeszowie należy się spodziewać bezchmurnego nieba. Temperatura od 15 stopni w Szczecinie do 19 stopni na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Ciśnienie wyniesie 1016 hPa, wiatr będzie umiarkowany.
W piątek czeka nas pochmurna i deszczowa pogoda w większej części kraju z wyjątkiem rejonów południowo-wschodnich. Temperatura od 15 do 17 stopni.
W sobotę temperatura od 15 do 17 stopni. Deszczy nie należy się spodziewać jedynie w północno-zachodniej Polsce.
W niedzielę termometry wskażą od 14 do 18 stopni. Na północy możemy się spodziewać przejaśnień.
Polecamy Rekonstrukcja rządu
Wiadomości
Najnowsze

"Zróbcie wszystko, by nie doszło do Zgromadzenia Narodowego". Poseł Polski 2050 wyznaje, że domagano się od niej udziału w zamachu stanu [WIDEO]

Dziewięć osób rannych po wypadku busa. Wszyscy trafili do szpitala

IMGW ostrzega przed burzami. Zagrożonych nimi jest 12 województw
