Prof. Krasnodębski: Od Konstytucji 3 Maja nie było w państwach sąsiednich takiego zainteresowania ustawą Sejmu

Od czasu Konstytucji 3 Maja nie było w państwach sąsiednich takiego zainteresowania ustawą Sejmu – napisał na Twitterze europoseł Prawa i Sprawiedliwości prof. Zdzisław Krasnodęnski.
Skargi do państw ościennych, wzniecanie wewnątrzkrajowego buntu i zmasowana krytyka z zagranicy powodują, że pojawia się coraz więcej porównań do XVIII wieku. Bardzo celny komentarz zamieścił na Twitterze prof. Zdzisław Krasnodębski.
Od czasu Konstytucji 3 Maja nie było w państwach sąsiednich takiego zainteresowania ustawą Sejmu jak obecnie. I takiej troski o wolność Polaków – napisał na Twitterze europoseł PiS.
Od czasu Konst. 3 Maja nie było w państwach sąsiednich takiego zainteresowania ustawą Sejmu jak obecnie. I takiej troski o wolność Polaków
— ZdzisławKrasnodębski (@ZdzKrasnodebski) December 24, 2015
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Bosak: jeżeli nie będzie społecznego nacisku, to rząd Tuska będzie prowadził politykę kapitulacji wobec Niemiec

Rząd Tuska anuluje zamówienia dla wojska. Błaszczak: hamowanie rozwoju armii

PILNE: tragiczna śmierć legendarnego skoczka. Nie żyje Felix Baumgartner
